Кошик
10 відгуків
Інтернет магазин Art Studio Didorak
+380 (98) 448-16-98

Настінний декор, панно, барельєф на стіну

Арт студія Didorak пропонує Вам купити настінний декор, панно, картини.

Настінний декор - це оригінальний подарунок, сувенір та декор для дому. Ми створюємо самі різноманітні елементи декору з скловолокна, епоксидної смоли, штучного каменю та гіпсу. Суттєвим є також і те, що ексклюзивні вироби ручної роботи, виготовлені нашими майстрами, унікальні!

Барельєф носоріг

Вид рельєфного скульптурного мистецтва називають – барельєфом. Барельєф — популярний вид декорації архітектури і всяких предметів для обробки будинку, відомих нам з давніх часів.Також барельєфи встановлюють на підставах стел і фонтанів, на п'єдесталах скульптур, пам'ятників, як настінний декор, на вхідних воротах і в інших місцях.

Барельєф — низький рельєф, де відображені сцени випирають над поверхнею заднього плану, менше 50% обсягу. Якщо більше тоді цей рельєф називають горельєфом - високим рельєфом.

Горельєф — високий рельєф, вигляд об'ємного скульптурного мистецтва, де фігура випинає над поверхнею заднього плану, більше ніж 50%. Горельєф, як і барельєф відомий вид декорації архітектури дає можливість виразити і відтворити різноманітні сцени і картини.

Горельєфи і барельєфи від Art studio Didorak, часто використовують як предмети декору будинку, декоративні деталі в архітектурі і елементи художньої ковки, або як самостійні художні твори.

Наші майстри створюють найрізноманітніші предмети декору з полистоун.
Полістоун (Polystone) — це різновид штучного каменю, поєднує в собі якості (природно) природного матеріалу і сучасної науки.
Art Studio Didorak пропонує Вам придбати ексклюзивні роботи з міцного штучного каменю.

Інтернет-магазин сувенірів та подарунків

Що таке Polystone і де його використовують?Полістоун (Polystone)   це різновид штучного каменю, укладає в собі акрилові або епоксидні смоли, отверджувачі, пігменти, подрібнений натуральний камінь, і інші добавки.

Основні властивості:

  • відмінні показники ударної в'язкості;
  • вільно витримує до 150°C;
  • дуже практичний в обробці;
  • не проводить електрику;
  • стійкий до агресивним факторам вулиці - вода, кислоти і лугу, вплив сонця;
  • має чудові санітарно-гігієнічні характеристики, відсутність тріщин, щілин і пір на поверхні матеріалу, в слідстві чого не поселяються хвороботворні бактерії і грибки;
  • легко поєднується з інакше матеріалами такими як: дерево, скло, метал, камінь і інші.


На сьогодні день всі частіше і частіше використовують полістоун для створити елементів інтер'єру і сувенірів, також широко використовують в виготовленні фонтанів, сходових огорож, елементів дизайну і облаштування будинки.


Polystone як композитний матеріал, є одним з лідерів при виготовленні сувенірів і подарунківВ свою на полістоун також сподобався виробникам статуй, пам'яток, настінних декорів, садово-паркових скульптур. Садові фігури з штучного каменю простоять без зовнішніх зміни на дворі багато років, їм безпечні суворі погодні умови і згубний вплив сонця.


Сьогодні можна знайти багато нових епоксидних і акрилових компаундів, їх роблять всі більше безпечними і ефективними. Епоксидні склади роблять хорошу конкуренцію звичайним матеріалами такими як, дерево, метал, керамікаЕпоксидна смола разом з волокнистими армуючими наповнювачами такими як: склотканина, фібра і інші, служить для виготовлення корпусів і панелей різних транспортних коштів, витримують дуже сильні удари, деталей для літаків, автомобілів, також широко використовують в суднобудуванні, ракетобудуванніЗ плином часу сонце, вітер, перепади температур не зможуть погіршити вигляд предметів з штучного каменю.


Безмежний потенціал полистоун як матеріалу, дозволяє надіслати найдрібніші деталі, розстановки найтонших акцентів, а також можливість надіслати самі різні кольору і тони, дають штучного каменю звання одного з найкращих матеріалів для здійснення різноманітних задумів і ідей. Яскравість, рельєфність і виразність, це характерна риса для виробів з Polystone.

Купуючи вироби з штучного каменю, такі як:


в інтернет-магазин Арт студія Didorak, ви можете не турбуватися і бути твердо впевнені, що купуєте вироби високого якості, що порадують вас, приведуть в захват ваших близьких і здивують гостей!

Интернет-магазин сувениров и подарков

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner