Кошик
10 відгуків
Інтернет магазин Art Studio Didorak
+380 (98) 448-16-98

Акрилові ванни і душові піддони

Ванни та душові кабіни POSEIDON виготовлені з вищої якості санітарного акрилу компанії Ashland Inc.. за ваннами легко доглядати, вони мають антибактеріальні властивості, інакше кажучи, перешкоджають розвитку цвілі і бактерій. Ванни Poseidon зручні в експлуатації, мають ідеально гладку поверхню, що довго зберігають свій чудовий зовнішній вигляд. Матеріал стійкий до подряпин. Гарантія 10 років! Український продукт - Європейська якість!

Композитні ванни - ванни зі склопластику Композитні ванни або ванни з склопластику, сьогодні ще практично не відомі на нашому ринку. Однак з кожним днем новий більш якісний товар приходить на зміну застарілим аналогам, застосовуються нові матеріали і технології виробництва.

Для звичайних покупців різниця між композитної ванній і акрилової може бути зовсім непомітна, але це лише перше враження. Але якщо враховувати всі за і проти, то свій вибір, звичайно ж, варто робити на користь композитних ванн.

Розглянемо основні переваги ванн з склопластику:

 1. Мала вага у порівнянні з чавунними і сталевими ваннами, отже, спрощується доставка і установка.
 2. Низька теплопровідність склопластику (ідеальний варіант для любителів поніжитися в теплій ванні).
 3. Підвищена хімічна стійкість до побутових чистячих засобів, їх можна легко і швидко відмити від будь-якого забруднення.
 4. Стійкість до появи механічних подряпин.
 5. Ванна з склопластику з часом не дає тріщин, не темніє і не вбере в себе бруд і іржу.
 6. Склопластикові ванни стійкі до будь-яких агресивних речовин. Вони не бояться кислот, лугів. Ні україна, ні йод, ні інше барвник не зіпсує її поверхні.
 7. Кольори ванни і екрану для неї ідентичні, стійкі до ультрафіолету, не вицвітають з часом.
 8. Великий термін служби композитної ванни, чаша якої може використовуватися не менше 25 років.
 9. Різноманітність забарвлень (можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі по палітрі RAL) і структур (мармурова, гранітна, діамантова ванна)

Якщо ви вирішили купити ванну, рекомендуємо ознайомитися з представленими в нашому каталозі видами ванн і зупинитися на вподобаної моделі.

Широкий вибір акрилових ванн і піддонів для душових кабін

Композитні ванни - ванни зі склопластику

Композитні ванни або ванни з склопластику, сьогодні ще практично не відомі на нашому ринку. Однак з кожним днем новий більш якісний товар приходить на зміну застарілим аналогам, застосовуються нові матеріали і технології виробництва.

Для звичайних покупців різниця між композитної ванній і акрилової може бути зовсім непомітна, але це лише перше враження. Але якщо враховувати всі за і проти, то свій вибір, звичайно ж, варто робити на користь композитних ванн.

Розглянемо основні переваги ванн з склопластику:

 1. Малий вагу в порівнянні з чавунними і сталевими ваннами, отже, спрощується доставка і установка.
 2. Низька теплопровідність склопластику (ідеальний варіант для любителів поніжитися в теплій ванні).
 3. Повышенная химическая стойкость к бытовым чистящим средствам, их можно легко и быстро отмыть от любого загрязнения.
 4. Устойчивость к появлению механических царапин.
 5. Ванна из стеклопластика со временем не даёт трещин, не темнеет и не впитает в себя грязь и ржавчину.
 6. Стеклопластиковые ванны устойчивы к любым агрессивным веществам. Они не боятся кислот, щелочей. Ни зеленка, ни йод, ни иное красящее вещество не испортит её поверхности.
 7. Цвета ванны и экрана для неё идентичны, устойчивы к ультрафиолету, не выцветают со временем.
 8. Большой срок службы композитной ванны, чаша которой может использоваться не менее 25 лет.
 9. Разнообразие расцветок (могут быть изготовлены в любом цвете по палитре RAL) и структур (мраморная, гранитная, бриллиантовая ванна)

Если вы решили купить ванну, рекомендуем ознакомиться с представленными в нашем каталоге видами ванн и остановиться на понравившейся модели.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner