Кошик
10 відгуків
Інтернет магазин Art Studio Didorak
+380 (98) 448-16-98

Садові фігури, Садово-паркова скульптура

Садово-паркова скульптура - золота рибка

 

Скульптура (статуя) - тривимірне твір мистецтва, зображення людини, тварини або якогось міфічного, фантастичної істоти, яке можна обійти й оглянути з усіх боків, носить як просвітницький, декоративний, пам'ятний характер.

Садово і паркова скульптура це варіація пластики, призначення якої, прикраса парків і садів. Має давню і глибоку традицію в історії людської цивілізації. На сьогоднішній день садово-паркові скульптури потихеньку відновлюють свою колишню популярність, і знову починають займати ключові місця в сучасних парку і садах.

 

 

Наші майстри створюють найрізноманітніші предмети декору з полистоун.


Полістоун (Polystone) — це різновид штучного каменю, який поєднує в собі властивості природно каменю і сучасної науки.
Арт студія Didorak пропонує Вам придбати ексклюзивні роботи з міцного штучного каменю.

Що таке Polystone і де його використовують?

 

Полістоун (Polystone) — це різновид штучного каменю, що містить в собі епоксидні смоли, скловолокно, отверджувачі, пігменти, подрібнений натуральний камінь, і інші добавки.

Основні властивості:

  • відмінні показники ударної в'язкості;
  • вільно витримує до 150°C;
  • дуже практичний в обробці;
  • не проводить електрику;
  • стійкий до агресивних факторів вулиці - вода, кислоти і луги, вплив сонця;
  • має чудові санітарно-гігієнічні характеристики, відсутність тріщин, щілин і досі на поверхні матеріалу, в наслідок чого не поселяються хвороботворні бактерії та грибки;
  • легко поєднується з іншими матеріалами такими як: дерево, скло, метал, камінь та іншими.

На сьогоднішній день все частіше і частіше використовують полістоун для створення елементів інтер'єру і сувенірів, також широко використовують у виготовленні фонтанів, сходових огорож, елементів дизайну та облаштування будинку.

 

https://1plus1.ua/1plus1video/tsn/utro/tsn-za-20180223-zhitel-kolomiyi-5-rokiv-majstrue-tiranozavriv-abi-stvoriti-dinopark

 

 


Polystone як композитний матеріал, що є одним з лідерів при виготовленні сувенірів і подарунків.  У свою чергу полістоун також сподобався виробникам статуй, пам'ятників, настінних декорів, садово-паркових скульптур. Садові фігури з штучного каменю простоять без зовнішніх змін на дворі багато років, їм безпечні суворі погодні умови і згубний вплив сонця.


Сьогодні можна знайти багато нових епоксидних і акрилових компаундів, їх роблять все більш безпечними і ефективними. Епоксидні склади роблять хорошу конкуренцію звичайним матеріалами такими як, дерево, метал, кераміка. Епоксидна смола разом з волокнистим армуючим наповнювачами такими як: склотканина, фібра та інші, служить для виготовлення корпусів і панелей різних транспортних засобів, що витримують дуже сильні удари, деталей для літаків, автомобілів, також широко використовують у суднобудуванні, ракетобудуванні. З плином часу сонце, вітер, перепади температур не зможуть погіршити вигляд предметів із штучного каменю.


Безмежний потенціал полистоун як матеріалу, дозволяє передати найдрібніші деталі, розстановки найтонших акцентів, а також можливість передати найрізноманітніші кольори і тони, дають штучного каменю звання одного з найкращих матеріалів для здійснення різноманітних задумів та ідей. Яскравість, рельєфність і виразність, це характерна риса для виробів з Polystone.

Купуючи вироби з штучного каменютакі як:

 

в інтернет-магазині Арт студія Didorak, ви можете не турбуватися і бути твердо впевнені, що купуєте вироби високої якості, яке порадують вас, приведуть в захват ваших близьких і здивують гостей!

Інтернет-магазин сувенірів і подарунків

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner