Кошик
10 відгуків
Інтернет магазин Art Studio Didorak
+380 (98) 448-16-98

Елементи ковки, ворота з елементами кування, елементи художньої ковки

В оформленні будинку і ділянки широко використовують декоративні вироби і елементи художньої ковки: завитки, листя, розетки, барельєфи, картуші, які надають особливу красу і витонченість. Без цих елементів складно обійтися при виготовленні та оздобленні:
балясин перил;
поручні для сходів;
огорожі;
воріт, заборів і дверей;
решіток на вікна;
навісів.

Також, величезну роль у загородженні територій, сходів, вікон, балконів, і камінних огорож займають декоративні вироби і елементи художньої ковки, ці маленькі деталі і елементи зроблять вишуканими інтер'єр або екстер'єр як в місті, так і поза ним.

Наші майстри створюють найрізноманітніші декоративні предмети з полікераміки або гіпсу, а також елементи художньої ковки з скловолокна, епоксидної смоли, polystone (штучного каменю).
Полістоун (Polystone) — це різновид штучного каменю, поєднує в собі якості натурального каменю і сучасної науки.
Арт студія Didorak пропонує Вам придбати ексклюзивні роботи з міцного штучного каменю.

Інтернет-магазин сувенірів та подарунків

Що таке Polystone і де його використовують?

 

Полістоун (Polystone) — це різновид штучного каменю, що містить в собі акрилові або епоксидні смоли, затверджувачі, пігменти, подрібнений натуральний камінь, і інші добавки.

Основні властивості:

  • відмінні показники ударної в'язкості;
  • вільно витримує до 150°C;
  • дуже практичний в обробці;
  • не проводить електрику;
  • стійкий до агресивних факторів вулиці - вода, кислоти і луги, вплив сонця;
  • має чудові санітарно-гігієнічні характеристики, відсутність тріщин, щілин і досі на поверхні матеріалу, в наслідок чого не поселяються хвороботворні бактерії та грибки;
  • легко поєднується з іншими матеріалами такими як: дерево, скло, метал, камінь та іншими.

На сьогоднішній день все частіше і частіше використовують полістоун для створення елементів інтер'єру і сувенірів, також широко використовують у виготовленні фонтанів, сходових огорож, елементів дизайну та облаштування будинку.


Polystone як композитний матеріал, що є одним з лідерів при виготовленні сувенірів і подарунків.  У свою чергу полістоун також сподобався виробникам статуй, пам'ятників, настінних декорів, садово-паркових скульптур. Садові фігури з штучного каменю простоять без зовнішніх змін на дворі багато років, їм безпечні суворі погодні умови і згубний вплив сонця.


Сьогодні можна знайти багато нових епоксидних і акрилових компаундів, їх роблять все більш безпечними і ефективними. Епоксидні склади роблять хорошу конкуренцію звичайним матеріалами такими як, дерево, метал, кераміка. Епоксидна смола разом з волокнистим армуючим наповнювачами такими як: склотканина, фібра та інші, служить для виготовлення корпусів і панелей різних транспортних засобів, що витримують дуже сильні удари, деталей для літаків, автомобілів, також широко використовують у суднобудуванні, ракетобудуванні. З плином часу сонце, вітер, перепади температур не зможуть погіршити вигляд предметів із штучного каменю.


Безмежний потенціал полистоун як матеріалу, дозволяє передати найдрібніші деталі, розстановки найтонших акцентів, а також можливість передати найрізноманітніші кольори і тони, дають штучного каменю звання одного з найкращих матеріалів для здійснення різноманітних задумів та ідей. Яскравість, рельєфність і виразність, це характерна риса для виробів з Polystone.

Купуючи вироби з штучного каменю, такі як:

в інтернет-магазині Арт студія Didorak, ви можете не турбуватися і бути твердо впевнені, що купуєте вироби високої якості, яке порадують вас, приведуть в захват ваших близьких і здивують гостей!

Інтернет-магазин сувенірів і подарунків

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner